Firmamız  AKM ALÜMİNYUM İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kurulmuş olup 10 yıllık birikim ve tecrübesi ile alüminyum KÜPEŞTE , KORKULUK, DOĞRAMA ,faaliyetlerine başlamış. Hedefleri doğrultusunda sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız yapmış olduğu alüminyum küpeşte korkuluk ve doğramada iş yaptığı çevrelerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

 

     Alüminyum sektörünün içinde olmanın verdiği avantaj ve mutlulukla mevcut alt yapısını modern makine parkıyla birleştirerek uzman   kadroların oluşumuna zemin hazırlayarak güler yüzlü personel yetiştirerek gerçekleştirmiş ve sektördeki yerini almıştır.

 

      Firmamızın bu başarısının en temel değerlerinden biri olan dürüstlük ilkesini benimsemiş olmasıdır. AKM ALÜMİNYUM İNŞAAT her zaman kurumsallaşmanın ve marka haline gelebilmenin çok zor ve mücadeleci bir anlayışa sahip olmanın gerektiğini benimser. Bu mücadelede mücadelesini sürdürecektir.

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

Tüm karmaşıklıkları kucaklayıp, olumsuzlukları fırsata çevirme becerimiz ile işimize değer katarak,

 

• Müşterilerimizin karlılıklarını ve bize olan güvenlerini,

 

• Çalışanlarımızın huzurunu ve memnuniyet düzeyini,

 

• Çevremize ve toplumumuza olan sorumluluklarımızı dünden daha iyiye taşımak için varız.

 

 

 

 

VİZYONUMUZ

 

Müşterilerimizin “ Tedarik Zincirini” kısaltmak ve avantajlarından yararlanmaları için başarı iş modelleri geliştirerek;

 

• Bu yönde pazara üstün nitelikli, ekonomik ürünler sunan,

 

• Müşteri memnuniyeti ve verimlilikte mükemmelliği yakalamış,

 

• Hızlı ekonomik büyüme ivmesi ile dünyanın her yerinde itibar sahibi olmayı istiyoruz.

 

• Modern çağımızdaki sektörel yeniliklerin takipçisi olmakla beraber, her tür küpeşte ve korkuluk sistemleri, imalat, montaj, projelendirme ve uygulamacısıyız.

 

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamız her üründe kaliteyi ön plana almış olup, amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Buna göre; firmamızdan istenilen mal veya hizmet, istenilen miktarda, istenilen zamanda ve mümkün olan her k oşulda müşterilerine ulaştırılacaktır. Firmamız ürettiği mal veya hizmetin, doğrudan ya da dolaylı olarak müşterilerinin üretim kalitesini etkileyeceği bilincindedir. Firmamız iş sağlığı ve güvenliği ile çevre sağlığı konularında öncelikle duyarlıdır. Firmamız sürekli yeniliklere inanmakta olup; sürekli yeniliğin yolunu çalışanlarından aldığı sinerjiyle kat etmektedir. Firmamız teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte olup; üretimden kazandığını yine üretime yatırım yapma amacındadır. Firmamız yukarıda sayılan maddelerin her biri için müşterilerinin fikirlerine ve katkılarına daima açıktır. Firmamız iştigal ettiği tüm sahalarda, yürürlükte olan yasalara, müşteri şartlarına ve başta TSE (Türk Standartları Enstitüsü) olmak üzere ilgili tüm standartlara uyacağını ve bunu yaşam tarzı haline getireceğini taahhüt eder.

Akm Alüminyum İnşaat Nak.Oto.San.Tic.Ltd.Şti © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarımcı Y.Emre